Среда, 14.11.2018, 00:58
Приветствую Вас Гость

Марганецкий информационный портал

                               город Марганец, Днепропетровская область, Украина

Организации города
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Меню сайта
Наш опрос
Каким браузером вы пользуетесь?
Всего ответов: 983
Главная » Доска объявлений » Разное » Разное...

ПАТ "Дніпропетровськгаз " інформує
Информация | Марганец 11.12.2014, 12:58
Газівники поділились досвідом безпечного використання газу з 30 тисячами школярів Дніпропетровщини
Спеціалісти ПАТ «Дніпропетровськгаз» провели 626 лекцій у навчальних закладах Дніпропетровщини. Більше 30 тисяч дітей прослухали лекції для підвищення знань правил безпечного використання газу. Корисні уроки пройшли з 15 жовтня по 15 листопада 2014 року у рамках місячника з пропаганди серед населення правил безпечного і заощадливого використання газу у побуті.
Під час лекцій діти стали учасниками захоплюючих ігор та вікторин, взнали про властивості «блакитного палива», процес його добування і використання. Незвичайні уроки надихнули дітей Нікопольської СШ №6 на створення відеоролика на газову тематику. За 3 хвилини автори розповіли на скільки важливе економне використання природного газу та наглядно продемонстрували основні правила безпечного використання газу у побуті.
«Особливу увагу під час місячника з безпеки наші співробітники ПАТ «Дніпропетровськгаз» приділили школярам. Адже, наша компанія прагне, щоб якомога більше дітей розуміли цінність природного газу, необхідність дбайливого поводження з ним та дотримання правил безпеки» - коментує перший заступник Голови Правління – головний інженер Тетяна Бузовська.
На сьогодні статистика нещасних випадків при використання газу у побуті свідчить, що причинами аварій у більшості випадків є недотримання правил безпеки та самовільне втручання у систему газопостачання. За даними Держгірпромнагляду в Україні з початку року сталося 42 нещасних випадків, 99 людей постраждало, з них загинуло 45 (у наслідок отруєння чадним газом – 38, у результаті вибуху газоповітряної суміші – 7). У Дніпропетровській області цього року сталося три нещасних випадків з летальним кінцем.
Співробітники нашого підприємства для пропаганди безпечного використання газу у побуті задіяли ЗМІ та інші види агітації. У 23 районних газетах були опубліковані статті і оголошення про важливість дотримання правил безпеки, встановлено 21 біл-борд на території області та організовано 42 круглих столів з власниками житлово-комунального фонду. Під час проведення планово-технічного обслуговування внутрішньобудинкової системи газопостачання та у навчальних кабінетах газових господарств 49 тисяч споживачів прослухали інструктажі.
Довідка: ПАТ «Дніпропетровськгаз» забезпечує природним газом споживачів Дніпропетровської області і посідає друге місце з транспортування та постачання природного газу серед підприємств нафтогазової галузі України. Річний обсяг транспортування природного газу складає 2,3 мільярдів кубометрів. Рівень газифікації Дніпропетровської області становить 89%. Клієнтами нашої компанії є 600 тисяч сімей Дніпропетровської обл. Серед 4 тисяч промислових і комунально-побутових підприємств, яким ми постачаємо газ, є такі підприємства, як ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф. Е. Дзержинського» та ПАТ «Дніпроазот». ПАТ «Дніпропетровськгаз» - одне з найбільших платників податків у Дніпропетровській області. Щорічно до бюджетів всіх рівнів компанія перераховує більше 200 мільйонів гривень податків і зборів.

За додатковою інформацією звертатися до
спеціаліста із зв’язків з громадськістю
Лобач Олени
тел. раб. (056) 790-42-67
тел. моб. (067) 610-78-83
e-mail: Olena.Lobach@dpgas.com.ua
www.dp.104.ua
Добавил: pto_marganets | | Телефон: 4-16-46
Просмотров: 720 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Поиск
Рекламная площадка
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0