Среда, 21.11.2018, 08:30
Приветствую Вас Гость

Марганецкий информационный портал

                               город Марганец, Днепропетровская область, Украина

Организации города
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Меню сайта
Наш опрос
Как Вы попали к нам на сайт?
Всего ответов: 603
Главная » Доска объявлений » Разное » Разное...

ПАТ "Дніпропетровськгаз" інформує
Информация | Марганец 25.12.2014, 08:57
ПАТ «Дніпропетровськгаз» проводить щорічний перерахунок оплати вартості природного газу
ПАТ «Дніпропетровськгаз» проводить перерахунок оплати вартості природного газу. Цього вимагає диференційована система оплати, яка діє в Україні вже сім років. Залежно від обсягу газу, спожитого населенням у 2014 році, буде визначена ціна кубометра газу на наступний рік. Для здійснення перерахунку у грудні - січні контролери ПАТ «Дніпропетровськгаз» зніматимуть контрольні показання лічильників газу у споживачів.
Перерахунок, в основному, стосується домоволодінь, де газ використовується на потреби опалення. Так як початок зими був відносно теплим це посприяло значній економії газу. Тому споживачам буде вигідно, щоб контролери зафіксували контрольні показання лічильника для подальшого переходу в іншу, можливо нижчу, категорію.
Національною комісією, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) встановлено 4 категорії споживання природного газу, відповідно до яких споживачі здійснюють розрахунок за використаний газ відповідно до показань лічильника, а у випадку його відсутності – за нормами споживання. У кожної категорії своя ціна за одиницю об`єму. Така диференціація цін дозволяє сплачувати менше тим людям, які мають невеликі помешкання, ощадливо користуються газом, утеплюють приміщення, використовують енергоефективне газове обладнання.
«Перерахунок оплати вартості природного газу є важливим не лише для компанії, а й для наших клієнтів, - пояснює начальник управління реалізації природного газу Тетяна Соболь. - Адже ціна на газ для споживача залежить від об’єму газу, який він використав у попередньому році. Чим більший річний обсяг споживання природного газу, тим більша ціна за газ».
ПАТ «Дніпропетровськгаз» радить своїм клієнтам уважно стежити за річним обсягом споживання газу. Адже, перехід з однієї категорії в іншу має двосторонній рух – одні споживачі переходять у вищу категорію, інші в нижчу. У разі переведення до нижчої цінової категорії різниця у вартості газу залишиться на особистому рахунку споживача. Вона буде врахована при здійсненні наступних нарахувань. Якщо ж перехід відбувся до вищої цінової категорії, то споживачу необхідно сплатити різницю вартості газу протягом трьох місяців з часу отримання квитанції.
«Щоб своєчасно зняти контрольні показання і провести коректні розрахунки, нашим клієнтам потрібно забезпечити допуск контролерів газового господарства до лічильників газу, - підкреслює начальник управління реалізації природного газу Тетяна Соболь. – Для зручності споживачів контролери ПАТ «Дніпропетровськгаз» будуть працювати як у будні, так і у вихідні дні за гнучким графіком».
Компанія сподівається на свідомість і відповідальність споживачів у питанні вчасності оплати за газ та проведення перерахунку.

Диференціація цін на газ відповідно до обсягів споживання.
Диференціація цін За наявності газових лічильників, ціна за 1 куб. м За відсутності газових лічильників, ціна за 1 куб. м
У разі використання природного газу для приготування їжі та/або підігріву води у багатоквартирних будинках 1,182 1,299
За умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 2500 куб. м на рік 1,089 1,197
За умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 6000 куб. м на рік 1,788 1,965
За умови, що обсяг споживання природного газу перевищує 6000 куб. м на рік 3,645 4,011

Довідка: ПАТ «Дніпропетровськгаз» забезпечує природним газом споживачів Дніпропетровської області і посідає друге місце з транспортування та постачання природного газу серед підприємств нафтогазової галузі України. Річний обсяг транспортування природного газу складає 2,3 мільярдів кубометрів. Рівень газифікації Дніпропетровської області становить 89%. Клієнтами нашої компанії є 600 тисяч сімей Дніпропетровської обл. Серед 4 тисяч промислових і комунально-побутових підприємств, яким ми постачаємо газ, є такі підприємства, як ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф. Е. Дзержинського» та ПАТ «Дніпроазот». ПАТ «Дніпропетровськгаз» - одне з найбільших платників податків у Дніпропетровській області. Щорічно до бюджетів всіх рівнів компанія перераховує більше 200 мільйонів гривень податків і зборів.

За додатковою інформацією звертатися до
спеціаліста із зв’язків з громадськістю
Лобач Олени
тел. раб. (056) 790-42-67
тел. моб. (067) 610-78-83
e-mail: Olena.Lobach@dpgas.com.ua
www.dp.104.ua
Добавил: pto_marganets | | Телефон: 0566541539
Просмотров: 2814 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Поиск
Рекламная площадка
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0