Среда, 14.11.2018, 01:15
Приветствую Вас Гость

Марганецкий информационный портал

                               город Марганец, Днепропетровская область, Украина

Организации города
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Меню сайта
Наш опрос
Сколько Вам лет?
Всего ответов: 1743
Главная » Доска объявлений » Разное » Разное...

ПАТ Дніпропетровськгаз попереджає
Информация | Марганец 10.12.2014, 09:44
09/12/14

ПАТ «Дніпропетровськгаз» попереджає про зростання ймовірності отруєння чадним газом узимку
У зимовий період, коли люди активно користуються газовими опалювальними приладами, зростає ймовірність отруєння чадним газом. За даними Держгірпромнагляду в Україні з початку року унаслідок отруєння чадним газом загинуло 38 осіб. Статистика свідчить, що основною причиною цього є порушення тяги від опалювальних приладів у димоходах.
У зв’язку з різким погіршенням погодних умов, а саме: низькою температурою повітря, сильними поривами вітру та різкими коливаннями атмосферного тиску виникає обмерзання оголовків труб димоходів у будинках. Це порушує тягу та ускладнює виведення з приміщення шкідливих продуктів горіння. Замість того, щоб виходити назовні, вони накопичуються в приміщенні, що може викликати загрозу отруєння чадним газом. Відповідно до Правил безпеки систем газопостачання України власники будинків зобов’язані взимку щомісячно проводити огляд оголовків димоходів задля запобіганню їх обмерзанню і закупорці.
Перед використанням газових приладів необхідно обов’язково перевіряти наявність тяги. Відсутність тяги свідчить про засмічений димохід. У такому випадку необхідно припинити користування газовими приладами і звернутись до спеціалізованої організації, що прочищає димові та вентиляційні канали (обов’язково повинна мати відповідну ліцензію та дозвіл територіального управління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області).
«Додатковим фактором ризику отруєння чадним газом є використання газових плит для обігріву приміщень, - зазначає перший заступник Голови Правління – головний інженер Тетяна Бузовська. – При цьому споживачі для економії тепла щільно зачиняють вікна і унеможливлюють доступ повітря, необхідного для його циркуляції. А це різко суперечить правилам безпеки».
Для запобігання утворення чадного газу ПАТ «Дніпропетровськгаз» рекомендує запам’ятати 5 простих правил:
1. Своєчасно регулювати газові пальники – полум’я повинно бути синього або фіолетового кольору. Жовте полум’я – це ознака неповного згорання газу, тому необхідно відрегулювати подачу повітря в пальник.
2. Використовувати газові прилади тільки при наявності тяги в димоходах та виконанні щорічної прочистки димових та вентиляційних каналів.
3. Вмикати газові прилади при відчиненій кватирці або встановленому на провітрювання вікні.
4. Експлуатувати газові прилади тільки зі справною автоматикою безпеки.
5. Не користуватися газовими приладами при сильних поривах вітру, тому що може утворитись зворотна тяга.

Довідка: ПАТ «Дніпропетровськгаз» забезпечує природним газом споживачів Дніпропетровської області і посідає друге місце з транспортування та постачання природного газу серед підприємств нафтогазової галузі України. Річний обсяг транспортування природного газу складає 2,3 мільярдів кубометрів. Рівень газифікації Дніпропетровської області становить 89%. Клієнтами нашої компанії є 600 тисяч сімей Дніпропетровської обл. Серед 4 тисяч промислових і комунально-побутових підприємств, яким ми постачаємо газ, є такі підприємства, як ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф. Е. Дзержинського» та ПАТ «Дніпроазот». ПАТ «Дніпропетровськгаз» - одне з найбільших платників податків у Дніпропетровській області. Щорічно до бюджетів всіх рівнів компанія перераховує більше 200 мільйонів гривень податків і зборів.

За додатковою інформацією звертатися до
спеціаліста із зв’язків з громадськістю
Лобач Олени
тел. раб. (056) 790-42-67
тел. моб. (067) 610-78-83
e-mail: Olena.Lobach@dpgas.com.ua
www.dp.104.ua
Добавил: pto_marganets | Контактное лицо: pto_marganets | Телефон: 0566541446
Просмотров: 473 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Поиск
Рекламная площадка
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0