Суббота, 25.06.2022, 07:11
Приветствую Вас Гость

Марганецкий информационный портал

город Марганец, Днепропетровская область, Украина

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Марганец » Обсуждения... » Як правильно встановлюється тепла підлога від паркет?
Як правильно встановлюється тепла підлога від паркет?
alvianghontsa74Дата: Четверг, 18.02.2021, 17:30 | Сообщение # 1
Рядовой
Награды: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як правильновстановлюється тепла підлога під паркет або паркетну дошку. Як матеріал
поводиться під впливом тепла? Чи варто використовувати паркет або паркетну
дошку в якості фінішної обробки підлог з підігрівом в квартирі?

OksiKДата: Четверг, 18.02.2021, 17:42 | Сообщение # 2
Рядовой
Alvianghontsa74, ось вам інструкція, якпроектується, монтується і чим комплектується тепла підлога під паркет — https://www.pobuduy.com/ukladannya-parketnoi-doshki-na-teplu-pidlogu/  , там описаний весь процес. Головне, спроектувати систему так, щоб вона неперегрівалапаркет, інакше покриття деформується.Тепла підлога не повинна нагріватися вище 40градусів Цельсія, тоді вона не буде нагрівати паркет або паркетну дошку вище рекомендованої виробникамитемператури - 27 градусів Цельсія. В цьому випадку система теплої підлоги під
паркет має бути не основним, а додатковим джерелом опалення житлових приміщень.

markakolldДата: Пятница, 25.06.2021, 10:18 | Сообщение # 3
Рядовой
Теплый пол дорогой.

korolevaleksej895Дата: Суббота, 02.04.2022, 23:08 | Сообщение # 4
Рядовой
Поискав в интернете подходящую мне инженерную доску, я смог найти ее и заказать в этом магазине. Ассортиментом и ценами в этом магазине, я остался очень доволен. И что немаловажно, купленную инженерную доску, они мне доставили курьерской службой четко в оговоренные сроки без задержек.

Форум » Марганец » Обсуждения... » Як правильно встановлюється тепла підлога від паркет?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: