Вторник, 30.11.2021, 16:53
Приветствую Вас Гость

Марганецкий информационный портал

город Марганец, Днепропетровская область, Украина

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Марганец » Обсуждения... » Порадьте, як краще зробити ремонт коридору в квартирі
Порадьте, як краще зробити ремонт коридору в квартирі
OksiKДата: Понедельник, 22.03.2021, 17:02 | Сообщение # 1
Рядовой
Награды: 0
Статус: Offline
Вітаю! Допоможіть, будьласка, розпланувати ремонт коридору в квартирі. Хочеться чогось незвичайного, сучасного, але ... складність полягає в тому, що міняти меблі та стелю ми поки не плануємо. Хотілося б перетворення за рахунок стін.Мені подобаються 3дпанелі, може можна щось придумати з ними або схожими на них? Ну і звичайно важливе питання - колір. Я думаю, може зробити стіни світлими, білими?

Підлога у нас ламінат, однотонний по всій квартирі. У передпокої ми розглядаємо варіант з плиткою, є можливість зробити теплу підлогу. Але ... все-таки, плануючи ремонт коридору, більше схиляємося залишити ламінат. Стеля - зоряне небо. Подяка всім, хто відповість і щось порадить!!!

Сообщение отредактировал OksiK - Понедельник, 22.03.2021, 17:03

alvianghontsa74Дата: Понедельник, 22.03.2021, 17:08 | Сообщение # 2
Рядовой
Ось, є багато порад,прислухавшись до яких, ви зможете швидко і якісно зробити ремонт коридору на
цьому будівельному сайті
, там є рекомендації фахівців. Загалом, Ви —
фантазерка. Звичайно, світлі однотонні стіни злегка поліпшать ситуацію. Але,
разом з аркою, цеглою і зоряним небом - не сильно! 3Д панелі ж, навпаки, тільки
додадуть хаоса в ваш інтер'єр.

Сообщение отредактировал alvianghontsa74 - Понедельник, 22.03.2021, 17:09

olforenkoДата: Четверг, 05.08.2021, 12:10 | Сообщение # 3
Рядовой
Статус: Online
Цитата OksiK ()
Вітаю! Допоможіть, будьласка, розпланувати ремонт коридору в квартирі.
Так а в чем сложность-то?
На пол надо класть либо линолеум, либо плитку (кстати под плитку можно еще сделать теплый пол).
На стены - обои желательно моющиеся, так как коридор это довольно грязное место. Нам малярные работы под ключ https://brb.com.ua/malarnie-raboti.html делал мастер.
Ну а из мебели - прихожие есть готовые, или можно шкаф-купе поставить - он меньше места занимает, чем обычный.

dobriy_lisenokДата: Вторник, 17.08.2021, 16:53 | Сообщение # 4
Рядовой
Привіт, що там планувати взялися тай робите, я ось хочу установити собі натяжну стелю з трековим освітленням, і в коридорі і в залі, установкою займається компанія Києва https://nova-stelya.kyiv.ua/trek перейдіть за посиланням, та ознайомтеся з умовами більш детальніше, ціни у них низькі, можете вибрати будь-яку стелю варіантів достатньо. Також не забувайте читати відгуки.

Форум » Марганец » Обсуждения... » Порадьте, як краще зробити ремонт коридору в квартирі
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: