Среда, 10.08.2022, 18:22
Приветствую Вас Гость

Марганецкий информационный портал

город Марганец, Днепропетровская область, Украина

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Курилка » Болталка » Насосна станція
Насосна станція
katerinapetrikaДата: Вторник, 15.03.2022, 22:17 | Сообщение # 1
Сержант
Награды: 0
Статус: Offline
На дачу потрібна насосна станція, не дуже добре розбираюсь в цьому питанні. Можливо є у когось досвід, буду дуже вдячна за пораду.

margaritka7445Дата: Вторник, 15.03.2022, 23:15 | Сообщение # 2
Сержант
Вся інформація на сьогодні є в інтернеті, а також при необхідності можна проконсультуватись зі спеціалістами магазину, для цього там і працюють продавці консультанти, які допомогають зробити правильний вибір.

matveevalesinkaДата: Вторник, 15.03.2022, 23:52 | Сообщение # 3
Рядовой
В мене цим питанням займався чоловік, але теж консультувався зі спеціалістами, які давно працюють в цій сфері і знають толк всьому.

natakagloДата: Среда, 16.03.2022, 09:06 | Сообщение # 4
Сержант
Цитата katerinapetrika ()
На дачу потрібна насосна станція, не дуже добре розбираюсь в цьому питанні. Можливо є у когось досвід, буду дуже вдячна за пораду.
Зараз знижки на насосні станції в інтернет-магазині https://www.termounion.com.ua/nasosy/nasosni-stancii заодно можна проконсультуватись зі спеціалістом, вони вам порекомендують який краще підійде для дачі. Загалом продукція хорошої якості, замовляли батькам на дачу, недоліків поки що немає.Швидко доставили новою поштою.

Форум » Курилка » Болталка » Насосна станція
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: